Kitchen Stories

Yemek Tarifleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.4 MB
  • Version 5.0
  • Dil TR / EN
  • Firma AJNS New Media GmbH
Hem profesyonel hemde amatör aşçılara hitaben hazırlanmış, içerisinde bulunan muhteşem lezzetler ile kendinizi geliştirebileceğiniz harika bir yemek tarifleri uygulamasıdır.

Hem profesyonel hemde amatör aşçılara hitaben hazırlanmış, içerisinde bulunan muhteşem lezzetler ile kendinizi geliştirebileceğiniz harika bir yemek tarifleri uygulamasıdır.

Leziz lezzetler keşfetmeniz için size ilham verecek olan uygulama ile adım adım "yemek nasıl yapılır" öğrenebilirsiniz. Videolu anlatımlar ile tariflerin desteklendiği gibi temel ipuçları ve püf noktalarını da görebilirsiniz. Her hafta uygulamaya yeni yemek tarifleri ve "nasıl yapılır" videoları eklenmektedir.

Otomatik olarak alışveriş listesi hazırlayabilir ve hatırlatıcıya ekleyebilirsiniz. Favori tariflerinizi kaydederek farklı bir yerde biriktirebilirsiniz. Ayrıca yemeğiniz hazır olduğunda sizi uyarması için zaman ölçerini ayarlayabilirsiniz. Pratik ölçü konverterden faydalanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra her bir tarif için Notepad ile yapılan yorumları kaydedebilirsiniz. Uygulamayı arkadaşlarınızla paylaşarak, arkadaşlarınızında bu muhteşem tarif ve tüyolardan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Misafirleriniz için muhteşem sofralar hazırlamak istiyorsanız Kitchen Stories uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Kitchen Stories indir
DİĞER SÜRÜMLER